سامانه ستاره شهرک ها صنعتی

startowns.ir

شهرک صنعتی شنزار Shenzar Industrial Complex

شهرک صنعتی شنزار
شهرک صنعتی شنزار

شهرک صنعتی شنزار کجاست؟ فاصله شهرک صنعتی شنزار تا تهران 40 کیلومتر می باشد. شهرک صنعتی شن زار در شرقی ترین قسمت استان تهران در مسیر اتوبان امام رضا علیه السلام در مجاورت شهرک صنعتی عباس آباد و چسبیده به پلیس راه شریف آباد می باشد .شهر صنعتی شن زار یک شهرک صنعتی خصوصی بوده که مجموعه‌ای کامل با مساحتی بالغ‌ بر ۴۵۰ هکتار در چهل کیلومتری شهر تهران و بر بزرگراه تهران – مشهد واقع شده است.

این شهر صنعتی دارایی پتانسیل های بالقوه و زیاد در رابطه با احداث واحدها صنعتی ، خدماتی ، تولیدی ، کارگاهی و…می باشد.در دی‌ماه سال ۱۴۰۰ پروژه گازرسانی به دویست واحد صنعتی موجود در این شهرک به سرانجام رسید. شهرک صنعتی غیردولتی شنزار با هدف رشد و توسعه تولید شروع به فعالیت نموده است. برای اطلاعات بیشتر با دفتر فروش شهرک صنعتی شنزار تماس بگیرید، نفشه شهرک صنعتی شنزار رو می توانید در گوگل مپ مشاهده کنید ، قیمت زمین در شهرک صنعتی شنزار با توجه به نوسانات ملکی در نوسان می باشد و قیمت فیکس و ثابت شده ای ندارد.

به دلیل طراحی منحصر به‌ فرد بودن این شهرک صنعتی ، فضایی مناسب برای رشد کسب‌ و کارها فراهم نموده است. طراحی جهت استقرار واحدهای صنعتی در قطعه‌ بندی‌ هایی با متراژ ۱۷۰۰ مترمربع به بالا، به نحوی صورت گرفته که بیشترین امکان برای بهره‌برداری هرچه بیشتر از فضاها را در اختیار کاربرانشان قرار می‌دهد.

از معروفترین کارخانه ها این شهرک صنعتی می توان به مواد زیر اشاره کرد. ( لیست در حال بروزرسانی می باشد)

لیست کارخانه های شهرک صنعتی شنزار

شرکت سودی با عنوان بازرگانی سودی تولید کننده ظروف iml در ایران ( ظروف جهت بسته بندی موادغذایی و لبنی ) در شهرک صنعتی شنزار مشغول به فعالیت است.

✅ کارخانه تولید قطعات پیش ساخته بتنی در شهرک صنعتی شنزار مشغول به فعالیت است.

✅ شرکت سیم و کابل زیتون تولید کننده انواع کابل و سیم افشان ، کابل کواکسیال ، کابل افشان ، کابل برق ، کابل مفتولی و…در شهرک صنعتی شنزار میدان چهارم واقع شده است.

✅ شرکت الکترو جبال ایرانیان کویر با نام تجاری JEBAL تولید کننده مقرهای فشار ضعیف و فشار متوسط و باس بار ساپورت های تابلویی و قطعات مختلف عایقی با استفاده از مواد رزین پلی استر در شهرک صنعتی شنزار مشغول به فعالیت است.

✅ شرکت بهساز آروین ابزار ساخت انواع ماشین های جوش هات پلیت و  چرخشی و انواع قالب های هات پلیت و التراسونیک و انواع جیگ و فیکسچر و اتوماسیون صنعتی و خطوط تولید در شهرک صنعتی شنزار مشغول به فعالیت است.

✅ شرکت برتر پلاستیک جهرمی مشغول تولید پارچ و لیوان پلاستیکی ، ظروف و قابلمه فریزری ، دراور پلاستیکی ، سطل زباله ، جارو نپتون ، تخته گوشت کاسه در شهرک صنعتی شنزار مشغول به فعالیت است.

✅ شرکت فانتونی  انواع لولا آرامبند ساده و …در شهرک صنعتی شنزار مشغول به فعالیت می باشد .

✅ شرکت رضا پلاستیک تابان در شهرک صنعتی شنزار مشغول به فعالیت می باشد .

✅ گروه صنعتی آلوم راد یا گروه صنعتی نردبان راد در زمینه تولید نردبان های خانگی و صنعتی در شهرک صنعتی شنزار مشغول به فعالیت است.

✅ شرکت دما اتحاد تولید کننده المنت های میله ای در شهرک صنعتی شنزار مشغول به فعالیت می باشد.

✅ شرکت پارسیان چوب با نام تجاری پانوتک تولید کننده محصولات چوبی در شهرک صنعتی شنزار واقع شده است.

✅ برند فانتونی در راستا صنعت چوب در شهرک صنعتی شنزار مشغول به فعالیت می باشد.

شهرک صنعتی شنزار
شهرک صنعتی شنزار

قیمت زمین در شهرک صنعتی شنزار قیمت زمین در شهرک صنعتی شنزاربه عوامل مختلفتی از جمله متراژ زمین ، امکانات زمین شامل فراهم بودن انشعابات آب برق گاز تلفن بر سر زمین ، عامل بعدی اینکه مکان قرار گیری زمین در شهرک صنعتی می باشد و سایر عوامل دیگه بستگی دارد.

برای دیدن فهرست کامل و آماده شرکتهای شهرک صنعتی خوارزمی اینجا کلیک کنید!

برای دیدن فهرست کامل و آماده شرکتهای شهرک صنعتی ایوانکی اینجا کلیک کنید!

برای دیدن فهرست کامل و آماده شرکتهای شهرک صنعتی پایتخت  اینجا کلیک کنید!

برای دیدن فهرست کامل و آماده شرکتهای شهرک صنعتی جنت آباد اینجا کلیک کنید!

برای دیدن فهرست کامل و آماده شرکتهای شهرک صنعتی گرمسار  اینجا کلیک کنید!

برای دیدن فهرست کامل و آماده شرکتهای شهرک صنعتی شن زار اینجا کلیک کنید!

برای دیدن فهرست کامل و آماده شرکتهای شهرک صنعتی عباس آباد اینجا کلیک کنید!